![IMG-9bc649121f23e58bb0e226312e048b28-V](https://mogmat.uowm.gr/wp-content/uploads/sites/19/2023/01/IMG-9bc649121f23e58bb0e226312e048b28-V-420x280_c.jpg)
Στις εγκαταστάσεις του Διεθνούς Διιδρυματικού-Διατμηματικού κοινού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διαχείριση και Μεταφορά Φυσικού Αερίου και Πετρελαίου» (Petroleum oil and gas management and transportation − M.Sc. MOGMAT) στην Κοζάνη, πραγματοποιήθηκε σήμερα η εκδήλωση κοπής της βασιλόπιτας .
Παρών οι φοιτητές / ες , Καθηγητές και ομάδα Διοίκησης του Μεταπτυχιακού προγράμματος.
Το φλουρί κέρδισε η κα Βακάλη Εύη !
Καλή χρονιά με τύχη και επιτυχίες σε όλες / ους